Najnowsze posty

Rabaty

Zrób zakupy w naszym sklepie za min. 80 zł a otrzymasz rabat 5% u Agnieszki

Chcielibyśmy Wam przedstawić Agnieszkę, dzięki której nie drżały nam ręce przy opiece nad noworodkiem, a karmienie piersią było czymś naturalnym, nie kojarzącym się dla mnie z bólem - naszą dobrą znajomą, wspaniałą położną i doradczynię laktacyjną. Agnieszkę Gąsior-Guziak poznaliśmy w szkole rodzenia w Lublinie do której uczęszczaliśmy w czasie mojej pierwszej ciąży w 2014 roku. Agnieszka bardzo szybko zdobyła nasze serca swoją energią, uśmiechem i indywidualnym, ciepłym podejściem do wszystkich swoich podopiecznych: Mam, Tatusiów, a potem niemowląt.

Po opiece nade mną i nad Tulaszkiem, nie chciałabym żadnej innej osoby do monitorowania rozwoju i zdrowia Mini Tulaszka, jak i mojego. Dlaczego? Ponieważ Agnieszka jest konkretna, szczera, otwarta z dużym poczuciem humoru, a co dla mnie najważniejsze stosuje i poleca proste naturalne sposoby na pępuszek, odparzenia, czy np.: na obolałe piersi. Jest Babeczką z charakterem, dla której nic nie jest obce i mogłam bez skrępowania zadawać nawet te peszące pytania o porodzie, czy o tym co się dzieje z kobiecym ciałem w połogu. Ma bardzo zdrowe i ludzkie podejście do porodu, „diety”, opieki nad dzieckiem, czy karmienia piersią. Według niej młoda mama przede wszystkim jest człowiekiem i ma prawo być zmęczona, mieć ochotę na kawę, czy czekoladę.

Agnieszka jest dyplomowaną położną od 1997 roku, w 2016 roku zdobyła 1 miejsce w województwie Lubelskim w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu POŁOŻNA NA MEDAL. Jest Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym oraz brała udział w wielu szkoleniach np.: w zakresie monitorowania dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu; akupresura i masaż w opiece nad kobietą w ciąży, podczas porodu i połogu; czy o pozycjach wertykalnych w I i II okresie porodu.

Więcej o Agnieszce i o tym w czym Wam może pomóc poczytacie tutaj: www.poloznalublin.pl

My chcielibyśmy zaproponować naszym klientom z Lublina i okolic zniżki u naszej Położnej, o których będziemy informować na bieżąco.

A dla tych z Was, którzy lubią odwiedzać naszą stronę i robić u nas zakupy, ale mają do Lublina daleko, Agnieszka będzie pisać artykuły o pielęgnacji i dbaniu o maluszki. Jesteśmy otwarci na propozycję tematów/ pytania, które możecie słać do nas na: sklep@tulaszek.pl lub w wiadomościach na naszym profilu: https://www.facebook.com/TulaszekSklep/?fref=ts